E-posta bültenimize abone olun!

resim

Mill-Tech Değirmen Makineleri Teknolojileri ve Yan Sanayi Fuarı 10 - 13 Mart 2021

Değirmen ve Sektör Makineleri Üreticileri Derneği (DESMÜD) CNR Holding ile birlikte Mill Tech’i CNR Expo’da hayata geçiriyor.

 

Kapılarını 10-13 Mart 2021 tarihleri arasında ziyaretçilerine açacak olan fuar, sektördeki tüm ürün gruplarını ve yeni teknolojileri uluslararası alıcılarla bir araya getirecek.

CNR Holding, fuara yurt dışından ilgiyi artırmak için BIA - Global Pazar İstihbarat Sistemi’ni kullanacak. Bu sistem ile dünyanın dört bir yanından değirmen makine ve teknoloji alıcılarını fuara davet ederek, ihtiyaçları doğrultusunda Türk firmaları ile buluşturulması sağlanacak. Özellikle farklı ülkelerden alımı yapan ve daha önce Türkiye pazarına girmemiş alıcılar bu sistem sayesinde fuara getirilmesi planlanıyor. BIA sisteminin katkısıyla düzenlenecek Mill Tech’in profesyonel ziyaretçi rakamının 15 binin üzerine çıkması hedefleniyor. 
 
Mill Tech’in yurt dışı tanıtım faaliyetleri CNR Holding’in Dubai ve Londra ofislerinin yanı sıra özel anlaşmalarla yetkilendirilen 78 uluslararası acente aracılığı ile de yapılacak.